Program do faktur i obsługi magazynu

Ewa - faktury i magazyn

Ewa - Faktury i Magazyn

Ewa - program do fakturowania i obsługi magazynu

 • Dokumenty sprzedażowe
 • Obsługa magazynu
 • Współpraca z drukarkami fiskalnymi
 • Rozliczenia i windykacja
 • Analizy i zestawienia
 • Sprawozdawczość JPK

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Dokumenty sprzedażowe

Intuicyjne wystawianie i wydruk wielu rodzajów dokumentów sprzedażowych? Jak najbardziej! W Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu z powodzeniem obsłużysz m.in. faktury konsumpcyjne, handlowe, eksportowe, walutowe, pro forma, a także rachunki, paragony.

Ewa - Faktury i Magazyn
Ewa - Faktury i Magazyn - Kartoteki

Obsługa magazynu

Z Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu możesz zarządzać kartotekami towarowymi, kontrolować stany magazynowe, przeprowadzać inwentaryzację, wystawiać dokumenty magazynowe, tj.: PZ,WZ,RW,PW. Poza tym wygenerujesz i wydrukujesz zestawienia obrotów towarów według cen sprzedaży/zakupu.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Bezproblemowa współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB – to kolejna zaleta narzędzia. Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu jest w pełni kompatybilny z tymi urządzeniami, pozwala w intuicyjny sposób wykonać niezbędne wydruki.

Rozliczenia i windykacja

Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu gwarantuje pełny monitoring należności i zobowiązań – zyskujesz stały nadzór nad rozliczeniami. Poza tym masz kontrolę nad przepływem gotówki w kasie (KP,KW) i transakcjami bezgotówkowymi (wprowadzanie wyciągów bankowych i in.). Możesz też wystawiać wezwania do zapłaty i prowadzić windykację.

Ewa - Faktury i Magazyn - Analiza obrotów

Analizy i Zestawienia

Analiza sprzedaży i zakupu towarów, ewidencja stanów magazynowych – to niektóre z możliwości Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu w zakresie stałego monitoringu sytuacji w firmie. Narzędzie pozwala tworzyć szereg różnorodnych typów zestawień, m.in.: rejestry VAT, rejestr przychodu i rozchodu towaru czy spis dokumentów uzupełniających paragony.

JPK

W pełni możliwa w Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu. Narzędzie jest gotowe na e-kontrole i umożliwia wygenerowanie, sprawdzenie i przesyłanie struktur: JPK_FA, JPK_MAG, JPK_VAT. Co istotne, wygenerowany plik JPK nie wymaga już dodatkowej weryfikacji w zewnętrznych programach.

  Wypróbuj program Ewa - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.


  Wybierz wersję programu

  60 dniowa wersja testowawersja demo
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu

  Dostępne wersje programu

  Faktury

  Podstawowa wersja do wystawiania faktur

  95

  netto

  Faktury i Magazyn

  Rozbudowana wersja programu z magazynem i rozrachunkami

  290

  netto

  Najczęściej zadawane pytania

  Cena programu zależy od wybranej wersji i dostępnego w niej zakresu funkcjonalnego. Dostępne są dwie wersje programu Ewa:

  • Ewa – faktury – 95 zł – podstawowa wersja programu umożliwiająca wystawianie faktur. Prowadzenie bazy produktów i kontrahentów.
  • Ewa – faktury i magazyn – 290 zł – wersja rozbudowana o możliwość prowadzenia magazynu, integracje z allegro, zamówienia, faktury zaliczkowe, faktury zakupowe, prowadzenie kontroli należności i zobowiązań, jak i współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB.

  Tak, dostęp licencja na program Ewa – faktury i magazyn jest dożywotnia. Dodatkowo od dnia zakupu użytkownik ma 12 miesięcy bezpłatnego wsparcia technicznego i aktualizacji do nowszych wersji programu. Po tym okresie dostęp do kolejnych aktualizacji i wsparcia technicznego jest osobno płatny.

  Tylko aktualna wersja programu do faktur gwarantuje funkcjonowanie zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawno-księgowymi. Ponadto umożliwia korzystanie z wszystkich wersji rozwojowych oraz zapewnia telefoniczne i mailowe wsparcie.

  Cena dostępu do aktualizacji zależy od posiadanej wersji programu:

  • Ewa – Faktury –  35 zł
  • Ewa – Faktury i Magazyn – 90 zł
  • System operacyjny: System Windows w wersji wspieranej aktualnie przez firmę Microsoft, obecnie dowolny Windows 10 w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej
  • Procesor: 1 GHz lub szybszy
  • RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
  • Ekran: 1366×768(HD), 1920×1080 (Full HD)

  Najnowsze aktualizacje

  Wersja 5.1.129.1

  Data: 9.09.2021

  • Dodano nowy rodzaj sprzedaży dla dokumentów VAT OSS "Usługa procedura unijna". Zmieniono opisy pozostałych rodzajów sprzedaży. ("Opcje - Dokumenty - Dodaj - Faktura VAT OSS")
  • Dodano możliwość wysyłki faktur VAT OSS do programu Ala poprzez plik polec.txt ("Opcje - Dokumenty - Księgowanie - Księgowanie do Ala")

  Wersja 5.1.128.1

  Data: 12.08.2021

  • Dodano dodatkowe kolumny do wyświetlenia w oknie dokumentów. ("Opcje - Dokumenty - Ustaw kolumny do wyświetlenia")
  • Dodano definicję nowego dokumentu Faktury VAT OSS. Aby dokument pojawił się do wyboru należy w "Ustawienia - Dokumenty - Ogólne" włączyć opcję "Wystawianie dokumentów VAT OSS" Po wybraniu kraju konsumenta (kraj wysyłki) program przy edycji pozycji będzie podpowiadał stawki obowiązujące w danym momencie w wybranym kraju. Podgląd zapisanych stawek będzie w "Opcje - Słowniki - Stawki VATUE" NA dokumencie użytkownik będzie musiał oznaczyć rodzaj sprzedaży. Dodatkowo na dokumencie będzie można zapisać kraj, z którego zakupiono towar oraz datę otrzymania płatności potrzebne do prowadzenia ewidencji. ("Opcje - Dokumenty - Dodaj - Faktura VAT OSS")

  Wersja 5.1.126.1

  Data: 2.06.2021

  • Dodano możliwość eksportu do pliku POLEC faktur fiskalnych. ("Opcje - Dokumenty - Dokumenty - Dokument - Księgowanie - Księgowanie do Ala")