Program do faktur i obsługi magazynu

Ewa - faktury i magazyn

Rabat cenowy – 19% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Ewa - Faktury i Magazyn

Ewa - program do fakturowania i obsługi magazynu

 • Dokumenty sprzedażowe
 • Obsługa magazynu
 • Współpraca z drukarkami fiskalnymi
 • Rozliczenia i windykacja
 • Analizy i zestawienia
 • Sprawozdawczość JPK

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Dokumenty sprzedażowe

Intuicyjne wystawianie i wydruk wielu rodzajów dokumentów sprzedażowych? Jak najbardziej! W Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu z powodzeniem obsłużysz m.in. faktury konsumpcyjne, handlowe, eksportowe, walutowe, pro forma, a także rachunki, paragony.

Ewa - Faktury i Magazyn
Ewa - Faktury i Magazyn - Kartoteki

Obsługa magazynu

Z Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu możesz zarządzać kartotekami towarowymi, kontrolować stany magazynowe, przeprowadzać inwentaryzację, wystawiać dokumenty magazynowe, tj.: PZ,WZ,RW,PW. Poza tym wygenerujesz i wydrukujesz zestawienia obrotów towarów według cen sprzedaży/zakupu.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Bezproblemowa współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB – to kolejna zaleta narzędzia. Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu jest w pełni kompatybilny z tymi urządzeniami, pozwala w intuicyjny sposób wykonać niezbędne wydruki.

Rozliczenia i windykacja

Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu gwarantuje pełny monitoring należności i zobowiązań – zyskujesz stały nadzór nad rozliczeniami. Poza tym masz kontrolę nad przepływem gotówki w kasie (KP,KW) i transakcjami bezgotówkowymi (wprowadzanie wyciągów bankowych i in.). Możesz też wystawiać wezwania do zapłaty i prowadzić windykację.

Ewa - Faktury i Magazyn - Analiza obrotów

Analizy i Zestawienia

Analiza sprzedaży i zakupu towarów, ewidencja stanów magazynowych – to niektóre z możliwości Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu w zakresie stałego monitoringu sytuacji w firmie. Narzędzie pozwala tworzyć szereg różnorodnych typów zestawień, m.in.: rejestry VAT, rejestr przychodu i rozchodu towaru czy spis dokumentów uzupełniających paragony.

JPK

W pełni możliwa w Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu. Narzędzie jest gotowe na e-kontrole i umożliwia wygenerowanie, sprawdzenie i przesyłanie struktur: JPK_FA, JPK_MAG, JPK_VAT. Co istotne, wygenerowany plik JPK nie wymaga już dodatkowej weryfikacji w zewnętrznych programach.

  Wypróbuj program Ewa - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.


  Wybierz wersję programu

  60 dniowa wersja testowawersja demo
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu

  Dostępne wersje programu

  Faktury

  Podstawowa wersja do wystawiania faktur

  95

  netto

  Faktury i Magazyn

  Rozbudowana wersja programu z magazynem i rozrachunkami

  290

  netto

  Najnowsze aktualizacje

  Wersja 5.1.125.1

  Data: 12.05.2021

  • Dodano wyświetlanie nazw cech dodatkowych w nagłówkach kolumn widoku kartoteki towarowej. ("Opcje - Kartoteki")

  Wersja 5.1.124.1

  Data: 14.04.2021

  • W oknie "Opcje -> Rozrachunki" dodano pole NIP, które jest automatycznie wypełniane na podstawie danych z dokumentu powodującego powstanie zobowiązania lub należności, numer NIP nanoszony jest również na dokumenty Kasa/Bank/Inne przy dokonywaniu rozliczeń należności i zobowiązań.

  Wersja 5.1.123.1

  Data: 1.04.2021

  • Dodano wysyłanie kwoty bonifikaty przy rejestracji dokumentu na drukarce fiskalnej. (Opcje - Dokumenty - Opcje drukarki fiskalnej - Drukuj dokument)
  • Dodano nowy przycisk "Pokaż dane z pliku JPK" umożliwiający wyświetlenie dokumentów wchodzących w skład wybranego pliku JPK (odpowiednio dla JPK Faktury VAT - listę faktur, zaś dla pozostałych - dokumenty sprzedaży i zakupu oraz w przypadku programu Ala deklaracji". ("Opcje-Jednolity plik kontrolny JPK" program Ewa, "Księgowość-Jednolity plik kontrolny JPK" oraz "Księgowość-Grupowa wysyłka plików JPK" program Ala)
  • Zablokowano możliwość dodania dokumentu we "Wzorcach stałych" za pomocą funkcji "Dodaj z dokumentów" dla faktur zaliczkowych. Blokada ma za zadanie uniemożliwić dopisanie nowego dokumentu we Wzorcach stałych, gdy wybranym rodzajem dokumentu jest faktura zaliczkowa. ("Dokumenty - Wzorce stałe - Pokaż dokumenty - Dodaj z dokumentów")
  • Dodano nową opcję możliwość wystawienia faktury do nieistniejącego paragonu. ("Dokumenty - Dokument - Uzupełnij dokument - FA do nieistniejącego paragonu")
  • W oknie: Wybór sposobu podpisu JPK Poprawiono działanie opcji "Nie pokazuj ponownie", teraz zaznaczenie tej opcji i wybór metody podpisu zostaje zapamiętany w konfiguracji. Zapytanie o metodę podpisu można przywrócić w ustawieniach programu: "Ustawienia - JPK - Nie pytaj o sposób podpisu". ("Opcje - Jednolity plik kontrolny (JPK) - Podpisz i wyślij JPK - Wybór sposobu podpisu JPK")