Program do faktur i obsługi magazynu

Ewa - faktury i magazyn

Rabat cenowy – 22% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Ewa - Faktury i Magazyn

Ewa - program do fakturowania i obsługi magazynu

 • Dokumenty sprzedażowe
 • Obsługa magazynu
 • Współpraca z drukarkami fiskalnymi
 • Rozliczenia i windykacja
 • Analizy i zestawienia
 • Sprawozdawczość JPK

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Dokumenty sprzedażowe

Intuicyjne wystawianie i wydruk wielu rodzajów dokumentów sprzedażowych? Jak najbardziej! W Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu z powodzeniem obsłużysz m.in. faktury konsumpcyjne, handlowe, eksportowe, walutowe, pro forma, a także rachunki, paragony.

Ewa - Faktury i Magazyn
Ewa - Faktury i Magazyn - Kartoteki

Obsługa magazynu

Z Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu możesz zarządzać kartotekami towarowymi, kontrolować stany magazynowe, przeprowadzać inwentaryzację, wystawiać dokumenty magazynowe, tj.: PZ,WZ,RW,PW. Poza tym wygenerujesz i wydrukujesz zestawienia obrotów towarów według cen sprzedaży/zakupu.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Bezproblemowa współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB – to kolejna zaleta narzędzia. Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu jest w pełni kompatybilny z tymi urządzeniami, pozwala w intuicyjny sposób wykonać niezbędne wydruki.

Rozliczenia i windykacja

Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu gwarantuje pełny monitoring należności i zobowiązań – zyskujesz stały nadzór nad rozliczeniami. Poza tym masz kontrolę nad przepływem gotówki w kasie (KP,KW) i transakcjami bezgotówkowymi (wprowadzanie wyciągów bankowych i in.). Możesz też wystawiać wezwania do zapłaty i prowadzić windykację.

Ewa - Faktury i Magazyn - Analiza obrotów

Analizy i Zestawienia

Analiza sprzedaży i zakupu towarów, ewidencja stanów magazynowych – to niektóre z możliwości Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu w zakresie stałego monitoringu sytuacji w firmie. Narzędzie pozwala tworzyć szereg różnorodnych typów zestawień, m.in.: rejestry VAT, rejestr przychodu i rozchodu towaru czy spis dokumentów uzupełniających paragony.

JPK

W pełni możliwa w Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu. Narzędzie jest gotowe na e-kontrole i umożliwia wygenerowanie, sprawdzenie i przesyłanie struktur: JPK_FA, JPK_MAG, JPK_VAT. Co istotne, wygenerowany plik JPK nie wymaga już dodatkowej weryfikacji w zewnętrznych programach.

  Wypróbuj program Ewa - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.

  Wybierz wersję programu:

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft PCBiznes.

  Dostępne wersje programu

  Faktury

  Podstawowa wersja do wystawiania faktur

  119

  netto

  Faktury i Magazyn

  Rozbudowana wersja programu z magazynem i rozrachunkami

  349

  netto

  Najczęściej zadawane pytania

  Cena programu zależy od wybranej wersji i dostępnego w niej zakresu funkcjonalnego. Dostępne są dwie wersje programu Ewa:

  • Ewa – faktury – 119 zł – podstawowa wersja programu umożliwiająca wystawianie faktur. Prowadzenie bazy produktów i kontrahentów.
  • Ewa – faktury i magazyn – 349 zł – wersja rozbudowana o możliwość prowadzenia magazynu, integracje z allegro, zamówienia, faktury zaliczkowe, faktury zakupowe, prowadzenie kontroli należności i zobowiązań, jak i współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB.

  Tak, dostęp licencja na program Ewa – faktury i magazyn jest dożywotnia. Dodatkowo od dnia zakupu użytkownik ma 12 miesięcy bezpłatnego wsparcia technicznego i aktualizacji do nowszych wersji programu. Po tym okresie dostęp do kolejnych aktualizacji i wsparcia technicznego jest osobno płatny.

  Tylko aktualna wersja programu do faktur gwarantuje funkcjonowanie zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawno-księgowymi. Ponadto umożliwia korzystanie z wszystkich wersji rozwojowych oraz zapewnia telefoniczne i mailowe wsparcie.

  Cena dostępu do aktualizacji zależy od posiadanej wersji programu:

  • Ewa – Faktury –  49 zł
  • Ewa – Faktury i Magazyn – 119 zł
  • System operacyjny: System Windows w wersji wspieranej aktualnie przez firmę Microsoft, obecnie dowolny Windows 10 w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej
  • Procesor: 1 GHz lub szybszy
  • RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
  • Ekran: 1366×768(HD), 1920×1080 (Full HD)

  Ewa – Faktury i Magazyn dostępny jest w wersji desktopowej – instalowany na komputerze z systemem Windows. Natomiast firmino.pl to program do faktur w chmurze (dostępny z poziomu przeglądarki internetowej).

  Najnowsze aktualizacje

  Wersja 5.1.147.1

  Data: 6.03.2023

  • Wprowadzono pobieranie kursów walut korzystając z Web API udostępnianym przez NBP. Poprzedni sposób pobierania kursów walut został wycofany.

  Wersja 5.1.146.2

  Data: 24.02.2022

  • Dla faktur VAT OSS zaktualizowano stawki VAT dla kraju Luksemburg. Obniżenie stawek VAT będzie obowiązywało do 31 grudnia 2023. aktualnie obowiązującymi składkami są - 16% stawka podstawowa, 13% stawka obniżona oraz 7% stawka obniżona.

  Wersja 5.1.143.1

  Data: 10.11.2022

  • Dodano zestawienie "Rachunek" dla firm niebędących płatnikami VAT
  • Zmieniono okno do zamawiania aktualizacji programu dla licencji po terminie. Wersje po terminie będą miały wyliczoną aktualizację jako wykupienie zaległej aktualizacji oraz dodatkowo 12 lub 24 miesiące aktualizacji.