Program kadrowo-płacowy

Aga - kadry i płace

Rabat cenowy – 19% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Aga - Kadry i Płace

Aga - program kadrowo-płacowy

 • Prowadzenie kadr
 • Automatyczne naliczanie płac
 • ZUS – składki i przelewy
 • Szybki import do programu Płatnik
 • Obsługa e-Deklaracji

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Zautomatyzowana obsługa całości obszaru kadrowo-płacowego? Szybka i intuicyjna wysyłka deklaracji, pliku XML oraz pełna obsługa kwestii związanych z ZUS. Zapewnia to program kadrowo-płacowy Aga z linii Streamsoft PCBiznes.

Prowadzenie kadr

Pełna dokumentacja handlowa w firmie? Z programem kadrowo-płacowym Aga jej prowadzenie jest bardzo przystępne. Z łatwością wprowadzisz i każdorazowo zaktualizujesz pełną historię zatrudnienia pracownika. Poprowadzisz też, przydatny w codziennej pracy w obszarze kadr, rejestr wydrukowanych dokumentów.

Dane pracownika - Program Aga Kadry i Płace
Program Aga - Kadry i Płace - Przelewy do ZUS

Automatyczne naliczanie płac

Płace naliczysz na podstawie wprowadzonej umowy i ewidencji czasu pracy. Szybko i prosto. Wysokości stawek urlopowych, ekwiwalentów, zasiłków chorobowych, macierzyńskich itp. – także dostępne w programie kadrowo-płacowym Aga. Zdecydowanie ułatwia to organizację wypłat dla pracowników.

ZUS - składki i przelewy

Naliczanie wysokości składek za Ubezpieczenie Społeczne, Ubezpieczenie Zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych oraz generowanie danych do przelewu na odpowiednie konta ZUS – to kolejne z możliwości programu kadrowo-płacowego Aga.

Szybki import do programu Płatnik

Oczywiście w programie kadrowo-płacowym Aga jest zapewniony! Obsłużysz wszystkie wymagane formularze ZUS, m.in. ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS RZA, ZUS ZUA, ZUS ZZA, umożliwiając wygenerowanie pliku XML z danymi rozliczeniowymi i zgłoszeniowymi do ZUS, które można sprawnie zaimportować do systemu „Płatnik”.

Program Aga - Kadry i Płace

Obsługa e-Deklaracji

Intuicyjne sporządzanie, sprawny wydruk i wysyłka deklaracji do serwisu e-Deklaracje. PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR – program kadrowo-płacowy Aga obsługuje je wszystkie. Poza tym jesteś zawsze na bieżąco i możesz czuć się pewnie, gdyż aktualizujemy formularze deklaracji o najnowsze wersje!

  Wypróbuj program Aga - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.


  Wybierz wersję programu

  60 dniowa wersja testowawersja demo
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu

  Dostępne wersje programu

  Kadry i Płace

  dla jednej firmy

   390
   netto

   Kup teraz

   690
   netto

   Kup teraz

   990
   netto

   Kup teraz

   Kadry i Płace

   dla biura rachunkowego

    1190
    netto

    Kup teraz

    1590
    netto

    Kup teraz

    Najnowsze aktualizacje

    Wersja 5.1.124.1

    Data: 14.04.2021

    • Dodano możliwość wysyłki PIT-11 wersja 27 za 2021 rok. ("Opcje - Płace - Drukuj - PIT-11 wer. 27 - Wyślij do serwisu e-Deklaracje")

    Wersja 5.1.123.1

    Data: 9.03.2021

    • Zaktualizowano stawki wynagrodzenia uczniów. Od 2021-03-01 stawki wynoszą: 272,90 zł za I rok nauki, 327,48 zł za II rok nauki, 382,06 zł za III rok nauki. (Ustawienia - Płace - Ustawienia od 2021-03-01)

    Wersja 5.1.122.2

    Data: 12.02.2021

    • Wprowadzono możliwość wydruku deklaracji PIT-11 (26) z poziomu widoku tabeli e-Deklaracji bez konieczności wejścia w deklaracje. Deklaracja drukowana jest wg domyślnych ustawień drukarki. Można wydrukować jedną lub zaznaczone deklaracje. Deklaracje można również wydrukować z poziomu grupowej wysyłki deklaracji oraz deklaracji wysłanych do serwisu e-Deklaracje. W przypadku zaznaczenia opcji "Ustawienia - Inne - Przy drukowaniu PIT-11 pokaż ustawienia drukarki" przy drukowaniu program pokaże okno z ustawieniami drukarki dla każdej z drukowanych deklaracji.