Program kadrowo-płacowy

Aga - kadry i płace

Rabat cenowy – 20% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Aga - Kadry i Płace

Aga - program kadrowo-płacowy

 • Prowadzenie kadr
 • Automatyczne naliczanie płac
 • ZUS – składki i przelewy
 • Szybki import do programu Płatnik
 • Obsługa e-Deklaracji

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Zautomatyzowana obsługa całości obszaru kadrowo-płacowego? Szybka i intuicyjna wysyłka deklaracji, pliku XML oraz pełna obsługa kwestii związanych z ZUS. Zapewnia to program kadrowo-płacowy Aga z linii Streamsoft PCBiznes.

Prowadzenie kadr

Pełna dokumentacja handlowa w firmie? Z programem kadrowo-płacowym Aga jej prowadzenie jest bardzo przystępne. Z łatwością wprowadzisz i każdorazowo zaktualizujesz pełną historię zatrudnienia pracownika. Poprowadzisz też, przydatny w codziennej pracy w obszarze kadr, rejestr wydrukowanych dokumentów.

Dane pracownika - Program Aga Kadry i Płace
Program Aga - Kadry i Płace - Przelewy do ZUS

Automatyczne naliczanie płac

Płace naliczysz na podstawie wprowadzonej umowy i ewidencji czasu pracy. Szybko i prosto. Wysokości stawek urlopowych, ekwiwalentów, zasiłków chorobowych, macierzyńskich itp. – także dostępne w programie kadrowo-płacowym Aga. Zdecydowanie ułatwia to organizację wypłat dla pracowników.

ZUS - składki i przelewy

Naliczanie wysokości składek za Ubezpieczenie Społeczne, Ubezpieczenie Zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych oraz generowanie danych do przelewu na odpowiednie konta ZUS – to kolejne z możliwości programu kadrowo-płacowego Aga.

Szybki import do programu Płatnik

Oczywiście w programie kadrowo-płacowym Aga jest zapewniony! Obsłużysz wszystkie wymagane formularze ZUS, m.in. ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS RZA, ZUS ZUA, ZUS ZZA, umożliwiając wygenerowanie pliku XML z danymi rozliczeniowymi i zgłoszeniowymi do ZUS, które można sprawnie zaimportować do systemu „Płatnik”.

Program Aga - Kadry i Płace

Obsługa e-Deklaracji

Intuicyjne sporządzanie, sprawny wydruk i wysyłka deklaracji do serwisu e-Deklaracje. PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR – program kadrowo-płacowy Aga obsługuje je wszystkie. Poza tym jesteś zawsze na bieżąco i możesz czuć się pewnie, gdyż aktualizujemy formularze deklaracji o najnowsze wersje!

  Wypróbuj program Aga - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.


  Wybierz wersję programu

  60 dniowa wersja testowawersja demo
  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  adresu e-mailnumeru telefonu

  Dostępne wersje programu

  Kadry i Płace

  dla jednej firmy

   390
   netto

   Kup teraz

   690
   netto

   Kup teraz

   990
   netto

   Kup teraz

   Kadry i Płace

   dla biura rachunkowego

    1190
    netto

    Kup teraz

    1590
    netto

    Kup teraz

    Najnowsze aktualizacje

    Wersja 5.1.126.1

    Data: 29.06.2021

    • Udostępniono deklarację PIT-4R w wersji 12 ("Opcje - Płace - Drukuj - PIT-4R")

    Wersja 5.1.125.2

    Data: 24.05.2021

    • Zaktualizowano składki wynagrodzenia uczniów. Od 2021-06-01 wynoszą I rok nauki 284,08 zł, II rok nauki 340,89 zł, III rok nauki 397,71 zł. ("Ustawienia - Płace - Ustawienia od dnia 2021-06-01")
    • W pliku eksportu do programu Płatnik dla dokumentów zgłoszeniowych pracowników ZUS ZUA oraz ZUSU ZZA dodano Kod zawodu zgodnie ze zmianami w formularzach ZUS ZUA i ZUS ZZA. Przy dodawaniu do bazy nowej kartoteki pracownika lub przepisywaniu do nowej kartoteki program będzie informował, jeżeli użytkownik nie wybierze kodu zawodu. ("Opcje - Eksport do Płatnika - Dodaj (F3) - Dokumenty zgłoszeniowe")
    • W eksportowanym pliku dodano kwotę składek PPK finansowaną przez Płatnika. ("Opcje - Eksport do "Płatnika" - Dodaj (F3) - Dokumenty rozliczeniowe pracowników - ZUS RCA")
    • Dodano obsługę nowej wersji schematu xml dla dokumentów ZUS RCA2 i ZUS DRA2 w wersji 5.3, dodano kwotę dochodu za poprzedni rok, na podstawie którego wyliczana jest składka "Mały ZUS Plus". ("Opcje - Eksport do Płatnika - Dodaj (F3) - Dokumenty rozliczeniowe właścicieli")
    • Do pliku eksportu dbf (Excel) dodano składkę PPK pracownika oraz składkę PPK pracodawcy. ("Płace - Wydruk listy płac - Wersja dbf (Excel)")

    Wersja 5.1.125.1

    Data: 6.05.2021

    • Zmieniono sposób wyświetlania uwag w zakładce szczegółów. ("Opcje - Kadry")