Program kadrowo-płacowy

Aga - kadry i płace

Rabat cenowy – 22% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Aga - Kadry i Płace

Aga - program kadrowo-płacowy

 • Prowadzenie kadr
 • Automatyczne naliczanie płac
 • ZUS – składki i przelewy
 • Szybki eksport do programu Płatnik
 • Obsługa e-Deklaracji

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Zautomatyzowana obsługa całości obszaru kadrowo-płacowego? Szybka i intuicyjna wysyłka deklaracji, pliku XML oraz pełna obsługa kwestii związanych z ZUS. Zapewnia to program kadrowo-płacowy Aga z linii Streamsoft PCBiznes.

Prowadzenie kadr

Pełna dokumentacja kadrowa w firmie? Z programem kadrowo-płacowym Aga jej prowadzenie jest bardzo przystępne. Z łatwością wprowadzisz i każdorazowo zaktualizujesz pełną historię zatrudnienia pracownika. Poprowadzisz też, przydatny w codziennej pracy w obszarze kadr, rejestr wydrukowanych dokumentów.

Dane pracownika - Program Aga Kadry i Płace
Program Aga - Kadry i Płace - Przelewy do ZUS

Automatyczne naliczanie płac

Płace naliczysz na podstawie wprowadzonej umowy i ewidencji czasu pracy. Szybko i prosto. Wysokości stawek urlopowych, ekwiwalentów, zasiłków chorobowych, macierzyńskich itp. – także dostępne w programie kadrowo-płacowym Aga. Zdecydowanie ułatwia to organizację wypłat dla pracowników.

ZUS - składki i przelewy

Naliczanie wysokości składek za Ubezpieczenie Społeczne, Ubezpieczenie Zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych oraz generowanie danych do przelewu na odpowiednie konta ZUS – to kolejne z możliwości programu kadrowo-płacowego Aga.

Szybki eksport do programu Płatnik

Oczywiście w programie kadrowo-płacowym Aga jest zapewniony! Obsłużysz wszystkie wymagane formularze ZUS, m.in. ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS RZA, ZUS ZUA, ZUS ZZA, umożliwiając wygenerowanie pliku XML z danymi rozliczeniowymi i zgłoszeniowymi do ZUS, które można sprawnie zaimportować do systemu „Płatnik”.

Program Aga - Kadry i Płace

Obsługa e-Deklaracji

Intuicyjne sporządzanie, sprawny wydruk i wysyłka deklaracji do serwisu e-Deklaracje. PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR – program kadrowo-płacowy Aga obsługuje je wszystkie. Poza tym jesteś zawsze na bieżąco i możesz czuć się pewnie, gdyż aktualizujemy formularze deklaracji o najnowsze wersje!

  Wypróbuj program Aga - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.

  Wybierz wersję programu:

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:


  Dostępne wersje programu

  Kadry i Płace

  dla jednej firmy

   449
   netto

   Kup teraz

   549
   netto

   Kup teraz

   749
   netto

   Kup teraz

   1 090
   netto

   Kup teraz

   Kadry i Płace

   dla biura rachunkowego

    1 290
    netto

    Kup teraz

    1 590
    netto

    Kup teraz

    Najczęściej zadawane pytania

    Cena programu kadrowo-płacowego zależy od wybranej wersji i dostępnego w niej zakresu funkcjonalnego. Aga – Kadry i Płace posiada następujące wersje:

    • Aga – Kadry i Płace do 10 pracowników – 449 zł
    • Aga – Kadry i Płace do 20 pracowników – 549 zł
    • Aga – Kadry i Płace do 50 pracowników – 749 zł
    • Aga – Kadry i Płace bez limitu ilości pracowników – 1 090 zł
    • Aga – Kadry i Płace dla biur rachunkowych do 20 firm – 1 290 zł
    • Aga – Kadry i Płace dla biur rachunkowych bez limitu ilości firm – 1 590 zł

    Zakres funkcjonalny poszczególnych wersji programu Aga – Kady i Płace jest taki sam. Jedyna różnica to ilość obsługiwanych kartotek pracowniczych. Wybierając  program kadrowo-płacowy dla małej firmy, do dyspozycji mamy wersje do 10, 20, 50 i bez limitu ilości pracowników.

    Zakres funkcjonalny poszczególnych wersji programu Aga – Kady i Płace dla biur rachunkowych jest taki sam. Jedyna różnica to ilość obsługiwanych firm. Wybierając  program kadrowo-płacowy dla biura rachunkowego, do dyspozycji mamy wersje do 20 i bez limitu ilości firm.

    Tak, dostęp licencja na program Aga – Kadry i Płace jest dożywotnia. Dodatkowo od dnia zakupu użytkownik ma 12 miesięcy bezpłatnego wsparcia technicznego i aktualizacji do nowszych wersji programu. Po tym okresie, dostęp do kolejnych aktualizacji i wsparcia technicznego jest osobno płatny.

    Tylko aktualna wersja programu kadrowo-płacowego gwarantuje funkcjonowanie zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawno-księgowymi, ponadto umożliwia korzystanie z wszystkich wersji rozwojowych oraz zapewnia telefoniczne i mailowe wsparcie.

    Cena dostępu do aktualizacji zależy od posiadanej wersji programu kadrowo-płacowego.

    • Aga – Kadry i Płace do 10 pracowników – 130 zł
    • Aga – Kadry i Płace do 20 pracowników – 160 zł
    • Aga – Kadry i Płace do 50 pracowników – 230 zł
    • Aga – Kadry i Płace bez limitu ilości pracowników – 330 zł
    • Aga – Kadry i Płace dla biur rachunkowych do 20 firm – 430 zł
    • Aga – Kadry i Płace dla biur rachunkowych bez limitu ilości firm – 530 zł
    • System operacyjny: System Windows w wersji wspieranej aktualnie przez firmę Microsoft, obecnie dowolny Windows 10 w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej
    • Procesor: 1 GHz lub szybszy
    • RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
    • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
    • Ekran: 1366×768(HD), 1920×1080 (Full HD)

    Najnowsze aktualizacje

    Wersja 5.1.139.1

    Data: 29.06.2022

    • Dla osoby powołanej zmieniono sposób wyliczania składki zdrowotnej. Jeżeli pracownik jest zgłoszony jako osoba powołana, to podlega ubezpieczeniu zdrowotnemu po przekroczeniu kwoty wynagrodzenia 6000 zł rocznie. Dlatego program będzie pilnował przekroczenia kwoty 6 000zł rocznie i od nadwyżki od tej kwoty będzie wyliczał składkę zdrowotną.
    • Dla pracowników będących na zasiłku macierzyńskim, rodzicielskim lub ojcowskim wprowadzono możliwość zastosowania zwolnienia z podatku PIT-0 dla 26 latka, PIT-0 Senior, PIT-0 4 plus oraz PIT-0 na powrót od 2022-07-01. Jeżeli w ustawieniach pracownika będzie wpisana jedna z wymienionych ulg, to przy wyliczaniu zasiłku, w przypadku, gdy zakład pracy jest płatnikiem zasiłku, program będzie stosował zwolnienie dla wynagrodzenia z zasiłku od wynagrodzenia wypłaconego od 2022-07-01. Program będzie pilnował limitu zwolnienia 85528 łącznie dla wynagrodzenia oraz dla wypłaconego zasiłku w trakcie roku. Jeżeli pracownik będzie korzystał ze zwolnienia dla zasiłku macierzyńskiego i od początku roku przebywa na macierzyńskim, to limit zwolnienia liczony będzie dopiero od lipca 2022. W przypadku gdy zakład pracy nie jest płatnikiem zasiłków, program będzie pilnował limitu zwolnienia dla wypłacanego wynagrodzenia poza zasiłkiem. Zasiłki wypłacane przez ZUS nie będą uwzględniane przy wyliczaniu kwo ty przekroczenia limitu.
    • Dodano nową wersję formularza PIT-2 (8)
    • Okna edycji danych pracownika dodano pola z informacjami o datach obowiązywania ulg dodatkowych.
    • Zaktualizowano wysokość stawki podatku, która wynosi 12%, kwotę wolną od podatku (mc) 300,00 zł, kwotę wolną od podatku 3 600,00 zł oraz podatek od zleceń 12%.
    • Dodano funkcjonalność polegającą na wyświetlaniu pola edycyjnego "Ulga dla klasy średniej" tylko w okresie jej obowiązywania tj. od stycznia do czerwca 2022. Dodatkowo na wydruku "Rocznej karty wynagrodzeń" ulga pojawia się jedynie w okresach jej stosowania.
    • W związku ze zmianami podatkowymi od dnia 2022-07-01 dodano nową funkcjonalność polegającą na wyświetlaniu pól "Podatek wyliczony wg. 2021", "Podatek wyliczony wg. 2022" oraz "Ulga dla klasy średniej" tylko w okresie obowiązywania przepisów polskiego ładu. Zmiany dotyczą również wydruku "Pokaż wyliczenie".
    • Dla zestawienia drukowanego od roku 2022 zmieniono opis pól składki zdrowotnej odliczonej i nie odliczonej od podstawy podatku. Kwota możliwa do odliczenia od podatku wyliczana jest dla właściciela z ustawionym sposobem opodatkowania ryczałt i podatek liniowy. Kwota zapłaconej składki zdrowotnej możliwej do odliczenia dla podatnika rozliczającego się podatkiem liniowym jest wyliczana do limitu 8700 zł. Dla podatnika na ryczałcie kwota możliwa do odliczenia od podstawy podatku to 50% zapłaconej składki zdrowotnej. "Opcje - Płace - Księgowanie do programu Ala" Dla podatnika rozliczającego się podatkiem liniowym prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą przy księgowaniu kwot do programu Ala dodano możliwość oznaczenia księgowania odliczonej składki zdrowotnej do Księgi.
    • Przy naliczaniu płac właściciela z formą opodatkowania ryczałt oraz podatek liniowy program wylicza możliwą do odliczenia od postawy podatku składkę zdrowotną (50% składki dla ryczałt oraz dla podatku liniowego suma składek zdrowotnych do wysokości limitu rocznego, czyli 4,9% z 30-krotoności przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w zaokrągleniu do pełnych 100 złotych)
    • Dodano nowy wydruk "Miesięczne zestawienie funduszy". Zestawienie tworzone jest dla wybranego właściciela i zawiera zestawienie jego funduszy za wybrany okres.

    Wersja 5.1.138.1

    Data: 2.06.2022

    • W oknie zestawienie funduszy pracodawców dodano możliwość wyboru daty wydruku.
    • Zaktualizowano wysokość stawki wynagrodzenia dla uczniów, które w I roku nauki wynosi 311,76, w II roku nauki wynosi 374,11, w III roku nauki wynosi 436,47. Dodano również limit odliczenia składki zdrowotnej dla podatników rozliczających się na stawce liniowej w wysokości 8700 zł.

    Wersja 5.1.136.1

    Data: 15.04.2022

    • Dodano obsługę nowej wersji deklaracji PIT-8AR(12).
    • Dodano obsługę nowej wersji PIT-11 (28) wraz z nowym schematem e-deklaracji.
    • Dodano możliwość eksportu do programu Ala - Księga Podatkowa składek na ubezpieczenie społeczne właściciela.