Program do faktur i obsługi magazynu

Ewa - faktury i magazyn

Rabat cenowy – 22% !!! Odbierz kod rabatowy

Do końca promocji pozostało:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Ewa - Faktury i Magazyn

Ewa - program do fakturowania i obsługi magazynu

 • Obsługa KSeF
 • Dokumenty sprzedażowe
 • Obsługa magazynu
 • Współpraca z drukarkami fiskalnymi
 • Rozliczenia i windykacja
 • Analizy i zestawienia
 • Sprawozdawczość JPK

Testuj program bezpłatnie przez 60 dni!

Dokumenty sprzedażowe

Intuicyjne wystawianie i wydruk wielu rodzajów dokumentów sprzedażowych? Jak najbardziej! W Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu z powodzeniem obsłużysz m.in. faktury konsumpcyjne, handlowe, eksportowe, walutowe, pro forma, a także rachunki, paragony.

Ewa - Faktury i Magazyn
Ewa - Faktury i Magazyn - Kartoteki

Obsługa magazynu

Z Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu możesz zarządzać kartotekami towarowymi, kontrolować stany magazynowe, przeprowadzać inwentaryzację, wystawiać dokumenty magazynowe, tj.: PZ,WZ,RW,PW. Poza tym wygenerujesz i wydrukujesz zestawienia obrotów towarów według cen sprzedaży/zakupu.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Bezproblemowa współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB – to kolejna zaleta narzędzia. Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu jest w pełni kompatybilny z tymi urządzeniami, pozwala w intuicyjny sposób wykonać niezbędne wydruki.

Rozliczenia i windykacja

Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu gwarantuje pełny monitoring należności i zobowiązań – zyskujesz stały nadzór nad rozliczeniami. Poza tym masz kontrolę nad przepływem gotówki w kasie (KP,KW) i transakcjami bezgotówkowymi (wprowadzanie wyciągów bankowych i in.). Możesz też wystawiać wezwania do zapłaty i prowadzić windykację.

Ewa - Faktury i Magazyn - Analiza obrotów

Analizy i Zestawienia

Analiza sprzedaży i zakupu towarów, ewidencja stanów magazynowych – to niektóre z możliwości Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu w zakresie stałego monitoringu sytuacji w firmie. Narzędzie pozwala tworzyć szereg różnorodnych typów zestawień, m.in.: rejestry VAT, rejestr przychodu i rozchodu towaru czy spis dokumentów uzupełniających paragony.

JPK

W pełni możliwa w Ewa – program do fakturowania i obsługi magazynu. Narzędzie jest gotowe na e-kontrole i umożliwia wygenerowanie, sprawdzenie i przesyłanie struktur: JPK_FA, JPK_MAG, JPK_VAT. Co istotne, wygenerowany plik JPK nie wymaga już dodatkowej weryfikacji w zewnętrznych programach.

  Wypróbuj program Ewa - 60 dni bezpłatnie!

  Wypełnij poniższy formularz.

  Wybierz wersję programu:

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem:

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft PCBiznes.

  Dostępne wersje programu

  Faktury

  Podstawowa wersja do wystawiania faktur

  149

  netto

  Faktury i Magazyn

  Rozbudowana wersja programu z magazynem i rozrachunkami

  439

  netto

  Najczęściej zadawane pytania

  Cena programu zależy od wybranej wersji i dostępnego w niej zakresu funkcjonalnego. Dostępne są dwie wersje programu Ewa:

  • Ewa – faktury – 149 zł – podstawowa wersja programu umożliwiająca wystawianie faktur. Prowadzenie bazy produktów i kontrahentów.
  • Ewa – faktury i magazyn – 349 zł – wersja rozbudowana o możliwość prowadzenia magazynu, integracje z allegro, zamówienia, faktury zaliczkowe, faktury zakupowe, prowadzenie kontroli należności i zobowiązań, jak i współpraca z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB.

  Tak, dostęp licencja na program Ewa – faktury i magazyn jest dożywotnia. Dodatkowo od dnia zakupu użytkownik ma 12 miesięcy bezpłatnego wsparcia technicznego i aktualizacji do nowszych wersji programu. Po tym okresie dostęp do kolejnych aktualizacji i wsparcia technicznego jest osobno płatny.

  Tylko aktualna wersja programu do faktur gwarantuje funkcjonowanie zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawno-księgowymi. Ponadto umożliwia korzystanie z wszystkich wersji rozwojowych oraz zapewnia telefoniczne i mailowe wsparcie.

  Cena dostępu do aktualizacji zależy od posiadanej wersji programu:

  • Ewa – Faktury –  79 zł
  • Ewa – Faktury i Magazyn – 169 zł
  • System operacyjny: System Windows w wersji wspieranej aktualnie przez firmę Microsoft, obecnie dowolny Windows 10/11 w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej
  • Procesor: 1 GHz lub szybszy
  • RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
  • Ekran: 1366×768(HD), 1920×1080 (Full HD)

  Ewa – Faktury i Magazyn dostępny jest w wersji desktopowej – instalowany na komputerze z systemem Windows. Natomiast firmino.pl to program do faktur w chmurze (dostępny z poziomu przeglądarki internetowej).

  Najnowsze aktualizacje

  Wersja 5.1.159.4

  Data: 28.03.2024

  • W oknie grupowej edycji danych kartoteki dodano możliwość oznaczenia znacznika "Drukuj prefix przy drukowaniu dokumentu fiskalnego".

  Wersja 5.1.159.3

  Data: 25.03.2024

  • Dodano oznaczenie grupy produktów rolnych na kartotece, które będzie wykorzystywane do zestawienia do wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa. Dodatkowo dodano przelicznik z jednostki miary kartoteki na jednostkę miary oznaczonej dla grupy. Oznaczenia grup wybierane są ze słownika "Słowniki - Grupy produktów rolnych". Oznaczenie na kartotece można dodać również poprzez grupową edycję kartotek.
  • W oknie edycji pozycji oraz podglądu pozycji dodano znacznik "Podlega wpłacie na Fundusz Ochrony Rolnictwa". Jeżeli na dokumencie dodano pozycje, które podlegają wpłacie na FOR, to na zakładce "VAT, Inne" będzie widoczna suma do potrącenia wyliczona z pozycji.
  • Dodano oznaczenie "Pomijaj wpłatę na Fundusz Ochrony Rolnictwa". Jeżeli znacznik jest zaznaczony, to przy dodawaniu dokumentów Faktura VAT oraz Faktura VAT RR pomimo oznaczenia na kartotece, że podlega pod FOR, to program nie będzie przenosił znacznika na pozycję dokumentu i nie będzie naliczał kwoty do wpłaty na FOR z takiego dokumentu.
  • Dodano zestawienie należności wobec Funduszu Ochrony Rolnictwa, na podstawie którego można wypełnić deklarację o wysokości naliczonych wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa. Do zestawienia sumowane są ilości, wartość netto oraz kwoty do zapłaty wg uzupełnionych w kartotekach grup produktów rolnych.

  Wersja 5.1.159.1

  Data: 14.03.2024

  • Zaktualizowano stawki VAT OSS dla Czech i Estonii